Kadın Saç Önerileri

Sarı Saç Renkleri Ve Modelleri *2022

Sarı saç fikirleri arıyorsanız, seçenek eksikliğinizden dolayı hayal kırıklığına uğradıysanız. İyi haber şu ki, sıkıcı bir saç modeline razı olmak zorunda değilsin. Saçınızı en az beş yıl önce boyamış olmanız, gezegendeki hiç kimsenin bunu yaptığı anlamına gelmez. Sarı saç modelleri size harika görünecek ve sadece birkaç dakikalık şekillendirme süresi gerektirecek sayısız şekilde seçenekleri var bu rengin var. Her zaman sarışın istediyseniz, ancak zamanınız veya sabrınız yoksa, bu saç fikirleri bugün yeni bir görünüme başlamanızı sağlayacaktır.

Sarı Saç Renkleri

Sarı saç bakımını hayal ediyor olun, ister şehirde dışarıda bir gece geçirin, bu ipuçları harika seçimler yapmanıza yardımcı olabilir. En iyi saç bakımı sarı saç modelleri arasından biri, renginizi basit ve çok yönlü tutmaktır. Sonuçta, birkaç yıl önce bir arkadaşınızın partisine pastel pembe bir elbise giymiş olabilirsiniz, ama ya saçınızı biraz değiştirir ve daha koyu bir gölgeyle gitmeye karar verirseniz? Hala mükemmel bir saç modeli arıyorsanız, en sevdiğiniz sanal saç modeli araçlarından birini yeni bir saç modeline dahil etmeye çalışın – ya günlük bir stilin bir parçası ya da bir hafta sonu kalkmanın bir parçası olarak.

Sarı Saç Renkleri Ve Modelleri *2022

Sarı Saç Modelleri

Sarı saç modeli arıyorsunuz ama sert bir değişiklik aramıyorsanız, büyümesi çok uzun sürmeyecek doğal bir sarı saç modeli düşünün. Biraz bükülme saçınızın doğal parlaklığını ortaya çıkaracak ve sarı saç fikirlerinizi ışıltılı hale getirecektir. Örneğin, yumuşak bukleler hemen hemen her stille harika olacak. Katmanlı yumuşak bir bob, yumuşak bukleler yaratır ve yumuşak bir halka, asla modası geçmeyecek klasik bir seçenektir. Hatta size şık, doğal bir sarı saç fikri sağlayacak kısa bir peri stilini bile deneyebilirsiniz.

Sarı Saç Boyası

Sarı saç rengi arıyorsanız ve şuanki saç renginizden memnun değilseniz, ancak yine de ona biraz bir şeyler eklemek istiyorsanız, orta uzunlukta bir saç kesimi denemek isteyebilirsiniz. Bu orta uzunlukta saç kesimi, uzun, kıvırcık seçeneklerle gelen hiçbir yığın olmadan size uzunluk verecektir. Orta uzunlukta kıvrımlar ve örgüler, doğal sarı saçlarınızın daha fazlasını genel görünümünüze dahil etmenin harika bir yoludur, ancak saçınızdaki aşırı değişikliklerin yetenekli bir stilistle tartışılması gerektiğini unutmayın.

Sarı Saç Renkleri Ve Modelleri *2022

Sarı Saç Ombre

Sarı saç renk tonunda sahipsiniz ve sarı saç ombre vurgularının fondötenden daha açık ten rengine sahipseniz ve yılda en az iki kez saçınıza renk uygulaması uygulamazsanız solgun görünebilir. Saçınızı sarı ombre boyamanın yanı sıra, köklerinize bir alt kat vurgulayıcı sprey veya bir jel uygulayarak vurgular elde edebilirsiniz. Bu, başladığınız doğal sarı kehribar rengi tonunu korurken, size zengin ve tam bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Daha koyu ten rengine sahip kişiler için, daha koyu sarı bir renk kullanmayı veya görünmesini istemediğiniz sarışının herhangi birini gizlemek için uzatma kullanmayı düşünün.

Platin Sarı Saç

Sarı saç rengi arasında en yeni olan fikirlerden bir taneside platin sarı saç. Solgun olmayan sarı saçlı kişiler platini denemeyi bir seçenek olarak düşünebilirler. Platin çok açık bir sarışın olduğu için, koyu ten renginize karşı öne çıkacak ve aynı zamanda daha açık mor tonları için harika bir eşleşme. Bu rengin işinize yaramasını sağlamak için, bir kömürü baz alarak başlayın ve ardından hafif bir platin tonu alın ve daha açık bir kömür rengi ile koyulaştırın. Daha açık tonu olduğu gibi koruyabilir veya ten renginiz boğucu bronzdan simliye giderken ona vurgular ekleyebilirsiniz.

Baha

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu