Saç Önerileri

Kahkül Modelleri

Kahkül saç modelleri her geçen gün değişik modeller ile karşımıza çıkarak durmak bilmiyor, eğer sende kahkül kestirmek istiyorsan senin için kahkül modelleri önerilerinde bulunucağım sana uygun olanı seçerek sende saçlarına güzellik katabilirsin. Kahkül saç modelleri bu sezon fazlasıyla popüler ve güzel bir görüntü katıyor hadi şimdi kahkül modellerine göz atalım;

Yüz Şekline Göre Kahkül Modelleri

Takma Kahkül

Takma kahkülü eğer saçlarınızı  kestirmeye cesaret edemiyorsanız kullanabilirsiniz, gayet kolay uygulanabilen takma kahkül ile saçının güzelleştiğini görünce eminim internetten kahkül modelleri araştırmaya başlıyacaksın.

Kahkül Modelleri

Kıvırcık Kahkül

Kıvırcık kahkül modeli bence harika görünüyor, kıvırcı saçlara sahip kişiler için kıvırcık kahkül çok güzel olucaktır mutlaka denemelisiniz.

Kahkül Modelleri

Yan Kahkül

Eğer kahkülün alnınız kapatmasını istemiyorsanız, yan kahkül modelini tercih edebilirsiniz alışılmış dışında bir saç modeli gibi gözüksede çoğu kişide güzel duruyor.

Kahkül Modelleri

Perçem Kahkül

Perçem saç modelleri 2021 yılı için çok popüler, saçlarınız için yenilik yapmak gibi düşünceniz var ise perçem modellerini deniyebilirsiniz. Perçem modelini kestirirken kuaförünüze güzel şekilde kesmesini mutlaka iletin kestirdikten sonra ise perçem saç modellerine özel üretilmiş L’Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi’ni kullanabilirsiniz gün boyu dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olucaktır.

Kahkül Modelleri

İnce kahkül

Kahkül modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi, ince kahkül modeli saçının çok gerisinden değil alnına yakın bir yerden kestirerek ince kahkül modellerini elde edebilirsin. Saçın ne kadar geriden kesilirse o kadar kalın olarak gözükmekte unutma.

Kahkül Modelleri

Kısa Kahkül

Kısa diğer adı ile mikro kahkül modelleri çok karimatik bir görüntü sahibi olmanıza yardımcı oluyor, sıradışı gözükmek için kısa kahkül modelleri tercih edebilirsin.

Kahkül Modelleri

Katlı Perçem Modelleri

Katlı perçem saç modelleri geçtiğimiz yılda en çok beğenilen ve tercih edilen saç modeli oldu, katlı bir kesim yaptırdığınız için daha modern ve dikkat çekici gözüküyor.

Kahkül Modelleri

Kore Kahkül

Kore kahkül modelleri filmlerden yada dizilerden bildiğimiz gibi, kore ve yakınlarındaki ülkelerde fazlası ile kullanılan kore kahkülü saçlarınız için güzel olabilicek modeller arasında yer alıyor.

Kahkül Modelleri

Perde Kahkül

Perde kahkül saç modeli, alnı dar olan kişiler için en ideal kahkül modelidir alnınız dar ise kesinlikle perde kahkül kestirmeniz size çok yakışıcaktır.

Kahkül Modelleri

Üçgen Kahkül

Üçgen kahkül modelleri ise 2000 yıllarının başlarında popüler olan günümüze kadar çizgisini koruyarak geldi, çılgın ve farklı saç modelim olsun diyorsanız üçgen kahkülü kesinlikle denemelisiniz.

Kahkül Modelleri

Düz Kahkül

Düz kahkül modeli standart kahkül modeli olarak biliniyor, düz ve güzel bir görüntüye sahip olmak isterseniz düz kahkül kestirebilirsiniz.

Kahkül Modelleri

Dalgalı Kahkül

Dalgalı kahkül modeli dalgalı saçlara sahip olan yada dalgalı saçlar hoşuna giden kişiler için en ideal kahkül modelidir harika bir görüntüye sahip olan modellerden biriside dalgalı kahküldür.

Kahkül Modelleri

Kalp Şeklinde Kahkül

Geniş alnı olan kişiler için vazgeçilmez kahkül modellerinden birisi olan kalp şeklinde kahkül modelini deniyebilirsiniz.

Kahkül Modelleri

Yüz Şekillerine Göre Kahkül Modelleri

Farklı yüz stilleri için farklı kahkül modelleri var, bu kahkül modellerinin hangi yüz yapısına uygun olduklarını anlatalım;

Kare Yüz Kahkül Önerileri

Kare yüz şekline sahipseniz sizin için en uygun modeller, tepe noktasından başlayan uzun ve sık görünen kahkül modellerini tercih etmelisiniz.

Oval Yüz Kahkül Önerileri

Oval yüz yapısına sahipseniz bütün kahkül modellerini deniyebilirsiniz hepsi sizin yüzünüz ile uygun olucaktır.

Kahkül Modelleri

Alnı Dar Kahkül Modelleri

Alnınız dar olduğu için şikayetçiyseniz kısa kahkül yada ince kahkül modellerini deniyebilirsiniz, üçgen kahkül modellerinide değerlendirebilirsiniz.

Kahkül Modelleri

 

Yuvarlak Yüz Kahkül Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahipseniz, kahkül modelleri arasında keskin hatlı ve köşeli duran modelleri seçmelisiniz, yan tarafa doğru ayrılan kahkül modellerini tercih edebilirsiniz popüler kişilerde bu tarz modelleri tercih ediyorlar.

Kahkül Modelleri

Uzun Yüz İçin Kahkül Modelleri

Uzun yüz modellerine sahip kişilerde, perçin ve katlı perçin modelleri çok güzel gözükmektedir eğer uzun yüz modeliniz var ise kesinlikle deniyebilirsiniz.

Kahkül Modelleri

Köşeli yüzler İçin Kahkül Modelleri

Köşeleli yüz hatlarına sahip kişiler için, en güzel modeller keskin hatlarını yumuşucak göstericek kahkül modelleridir, yüzünüzün köşelerini yuvarlak şekilde göstericek modellerden bahsediyorum.

Kahkül Modelleri

Kahkül modelleri için fikir edindiyseniz bu kahkül modellerini şık ve bakımlı göstermek için kantaron yağı bakımı yapabilirsiniz. https://saconerileri.com/kantaron-yagi-kantaron-yagi-faydalari-2021/ buradan detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yorum olarak istediğiniz zaman sormaktan çekinmeyin.

 

 

 

 

Editör

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu