Kadın Saç Önerileri

Saç Düzleştirici – Saç Düzleştirici Tarak *2022

Saç düzleştirici seçmek, kişisel ihtiyaçlarınıza ve şekillendirme tercihlerinize bağlıdır. Seramik plakalı, turmalinli ve titanyum plakalı saç düzleştirici dahil birçok farklı seçeneğiniz var. Farklılıkları saçınızın görünümünde gözle görülür bir fark yaratabilir, bu yüzden bunları da dikkate almak önemlidir.

Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır

Saç düzleştirici aldınız ama ne için kullanacağınızda önemlidir. Uzun veya kıvırcık saçları düzeltmek için bir şeye ihtiyacınız varsa, iki ayrı ekipmana ihtiyacınız olabilir – bir saç kurutma makinesi ve bir saç düzleştirici tarak . Bazı insanlar tek bir fön ve düzleştirme fırçası kullanmayı sever, bazıları ise aynı anda ikisine birden sahip olmayı sever. İki parçaya sahip olmak, özellikle bir parçayı hazırlarken diğerini hazırlamaya zaman ayırdığınızda şekillendirmeyi kolaylaştıracaktır.

Saç Düzleştirici – Saç Düzleştirici Tarak *2022

Saç Düzleştirici Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Maddeler

Saç düzleştirici kullanırken dikkata almanız gereken bazı şeyler var. Sadece dalgalı saçlarınız varsa, daha kısa erişime sahip bir düzleştirici ile idare edebilirsiniz. Düz saçlı olanlar, daha uzun saplı daha büyük bir yassı demire ihtiyaç duyacaktır. Çoğu insanın el boyutlarına uyacak ergonomik sap boyutlarına sahip bazı Conair ürünleri bile vardır. Genellikle diğer saç düzleştirici markalarından daha pahalıdırlar, ancak daha uzun süre dayanırlar ve daha fazla sonuç verirler.

Saç Düzleştirici Önerileri

Saç düzleştirici kullanırken saçınıza zarar vermeden olabildiğince iyi şekil vermenize yardımcı olması için , seramik saç düzleştirici seçmek isteyeceksiniz. Bu düzleştiriciler, nemi kapatmak ve aradığınız stile kilitlemek için ısıyı kullanır. Seramik plakalar farklı tasarımlar oluşturmak için hareket ettirilebilir, ancak çok sayıda hareketli parçaya sahip profesyonel şekillendirme aletleri kadar dayanıklı değildirler. Ayrıca saçınıza daha az zarar verirler.

Saç Düzleştirici – Saç Düzleştirici Tarak *2022

Saç Düzleştirici Farkları

Saç düzleştirici piyasada metal, turmalin ve titanyum dahil olmak üzere başka saç düzleştirici ürünleri bulunmaktadır. Bu tip düz ütüler arasındaki fark, plakalarının sertliğidir. Titanyum plaka çok daha esnektir ve metal plaka kadar fazla kullanılırsa zarar vermez. Ayrıca metal olanlardan daha hafiftirler, bu da onları hareket ettirmeyi ve bir yerden bir yere taşımayı kolaylaştırır. Daha düşük fiyata profesyonel bir şekillendirme aracı istiyorsanız harikadır, ancak yine de aynı sonuçları alırsınız.

Seramik Saç Düzleştirici

Saç düzleştirici olan seramik düzleştiricilerde kullanılan yeni kızılötesi ısıtma teknolojisi patentlidir, bu nedenle bu teknolojiye sahip bir modele rastlamak kolay olmayacak. Bununla birlikte, patentin süresi dolduğu için biraz daha uygun fiyatlı bir seramik düzleştirici bulmanız mümkün olabilir. Çok sayıda stil yaparsanız, iki düz ütüye yatırım yapmak isteyebilirsiniz: hafif olanı ısıtma için ve ağır hizmet tipi olanı profesyonel bir şekillendirme aracı olarak kullanmak için. İkisi arasındaki fiyat farkı fark edilmeyecek; ancak, stil ihtiyaçlarınız için iki kat daha fazla güce sahip olacaksınız.

Baha

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu