Genel Kategori

İbucold C Nedir ? – İbucold C Neden Kullanılır ? *2021

İbucold C “IBT” nükleer şirketten patentli bir üründür. Ibucold C Ne Için Kullanılır; ağrıyı yönetmek ve eklem ağrısı, baş ağrısı, boyun ağrısı, artrit ve kas ağrısı gibi durumları tedavi etmek için kullanılır. İbucold C, doğrudan ağrı veya yaralanmanın olduğu yere yerleştirilen bir jeldir. Uygulaması kolaydır ve sonuçlar genellikle bir saat gibi kısa bir sürede görülür. Ağrı ve şişliği hafifletmek için tek başına da kullanılabilir. Reçeteye gerek yoktur.

ibucold c ne için kullanılır ?

İbucold C bazı koşullarda iyi çalışır. Kireçlenme(Romatizma) gibi bir durumdan muzdaripseniz, çekirdeğin semptomları azaltabileceği ve iyileşmeyi hızlandırabileceği gösterilmiştir. İlaç ayrıca migren baş ağrılarını tedavi etmek için de kullanılır. İbuprofen akut yaralanmalara veya boyun zedelenmesi gibi durumlara bağlı kronik ağrısı olan kişiler için yararlıdır. İbuprofen veya başka bir NSAID ilacı ile birlikte kullanıldığında, nükleer ağrı kesici ve saç dökülmesinin yanı sıra anti-enflamatuar faydalar sağlar.

İbucold C Nedir ? – İbucold C Neden Kullanılır ? *2021

İbucold C Ne İşe Yarar ?

İbucold C burun tıkanıklığı açmak,iltihap önleyici,ağrı kesici,ateş düşürücü gibi etkileri olan bir ilaçtır. Vücudumuzda iltihap ve ağrıya sebep olan hormonlarımızı azaltarak sorunumuzu giderir.

İbucold C Fiyat

İbucold C ilacının fiyatı 15tl ile 40 tl arasında değişmektedir. İbucold C film tablet bütün eczanelerde bulunmakta.

Editör

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu