Sağlık Önerileri

Apikobal Nedir, Apikobal Neden Kullanılır ? *2021

Apikobal İlaç, hafif ila orta dereceli yara izleri gibi çeşitli rahatsızlıkları tedavi edebilen yeni bir akne ilacıdır. Bilmiyorsanız, sivilce enfeksiyonundan sonra cilt yüzeyinde oluşan yara dokusu. Akne tedavisi ürünleri ve çözümleri dünyasına en son eklenen, sivilcenin temel nedeniyle savaşmaya yardımcı olan Apikobal İlaçtır. Apikobal Nedir ?Yara dokunuzu temizlemeye, gözeneklerinizi açmaya ve nihayetinde daha fazla akne enfeksiyonunun oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Apikobal Nedir ?

Apikobal Nedir; oral ve topikal bileşenlerin benzersiz bir formülasyonudur. Hepsi bitki bileşiği olan Euterpe Oleracea’dan (L.) elde edilir. Bu bileşenin her türlü cilt sorununu tedavi etme konusunda doğal bir yeteneği olduğu kanıtlanmıştır. Aslında, çeşitli cilt ve saç dökülmesi durumlarını tedavi etmek için kullanıldığı yerli Güney Amerika’da yüzyıllardır kullanılmaktadır.

Apikobal Fiyat

Apikobal Tablet ilacının fiyatı 13tl-60tl arasında değişmektedir. Yurt dışındaki apikobal tablet ilacının fiyatı ise 100 dolardan başlamaktadır.

Apikobal Nedir, Apikobal Neden Kullanılır ? *2021

Apikobal Nasıl Kullanılır ?

Apikobal İlacını son derece dikkatli kullanmaya başlamanız gerektiğini söylemem gerekiyor. Ketokonazol, salisilik asit veya adapalen gibi bileşenleri içeren herhangi bir ürünü kullanmayı aniden bırakmanız önerilmez. Bu bileşenler topikal olarak kullanıldığında çok etkili olsalar da, ağızdan da uygulandıklarında bazı yan etkilere neden olabilirler. Herhangi bir takviye veya ilaca başlamadan önce doktorunuza danışmalısınız. Önce bir sağlık uzmanından onay almadan reçeteli ilaçları almayı bırakmayın.

Apikobal Ne Için Kullanılır ?

Apikobal İlaç, saç büyümesini teşvik ederek çalışır. Etken maddesi Euterpe Oleracea adı verilen doğal bir bitki olduğundan saç derisini daha kalın ve sağlıklı saçlar üretmesi için uyarır. İçeriğin A ve B vitamini bileşenleri de saç büyümesini desteklemeye yardımcı olur, bu nedenle saç dökülmesi hastaları için idealdir. Apikobal İlaç, topikal olarak kullanılabilen arnika bileşenini içerir. Ayrıca iltihabı azaltmaya yardımcı olan yağ asitleri içerir, bu nedenle uygularken herhangi bir ağrı hissetmeyebilirsiniz.

Apikobal İlacı Yan Etkileri

Diğer saç dökülmesi tedavileri gibi, Apikobal İlaç da yan etki riski taşır. Küçük yan etkiler arasında kaşıntı ve kepek bulunur. Bu semptomlar genellikle birkaç günlük kullanımdan sonra kaybolur. Apikobal İlacı kullandıktan sonra herhangi bir ciddi yan etki fark ederseniz veya yeni semptomlar ortaya çıkarsa, derhal doktorunuzu arayın.

 

Baha fotoğrafı

Baha

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu