Genel Kategori

İmza Örnekleri,Mail İmza Örnekleri Güncel *2021

İmza örnekleri arıyorsanız bu makale tam size göre, harika e-posta imza örnekleri oluşturmanın zor olabileceğini bilmelisiniz. Profesyonel, ancak okuyucuların e-postalarınızı okumayı ve bağlantılarınızı tıklamayı istemesini sağlayacak kadar göz alıcı bir imza oluşturmak, pratik yapar, ayrıntılara dikkat eder ve okuyucuların ilgisini çekebilecek ne tür imzalar hakkında iyi bir fikir verir amaçladığınız mesajı gönderene iletmek. Tahmin edebileceğiniz gibi, en popüler profesyonel e-posta imza seçeneklerinin çoğu, alt kısımda bir şirket logosu veya bir şirket adı dahil olmak üzere bir tür iletişim bilgileriyle birlikte gelir. Bu makalede, gönderdiğiniz her e-postanın altına iletişim bilgilerinizi eklemek zorunda kalmadan nasıl etkili bir imza oluşturacağınıza bir göz atacağız!

Gmail İmza Örnekleri

İmza örnekleri oluşturmak istiyorsanız her şeyden önce şunu bilmelisiniz, profesyonel e-posta imzaları oluşturmanın ana kurallarından biri renk kullanmaktır. İmzanızın tam renkli kopyalarını kullanmanız gerekmese de (bazı insanlar daha güzel bir his için beyaz zemin üzerine siyah metni tercih eder), imza renginizin küçük bir kısmını kullanmak iyi bir fikirdir. Genel olarak, mülke odaklanan ancak diğer müşterileri mülkle ilgili konulardan daha yaratıcı olabilecek bir hukuk firması için güzel bir mavi kullanmak gibi imza stilinizi tamamlayan veya geliştiren renkler kullanmak en iyisidir. Bununla birlikte, imzanızda renk kullanmaya karar verirseniz, imzanızın gerçek amacını iletiden görsel olarak rahatsız etmeden anlamlı bir şekilde yansıtmak için doğru renkleri seçtiğinizden emin olmanız önemlidir.

Gmail imza örnekleri arıyorsanız google’da ünlü kişilerin imzaları diye bir arama yaparak onların imzalarını örnek olarak bakabilirsiniz, daha sonrasında ise ona benzer bir örnek imza oluşturarak mail imza örneklerini başarılı şekilde bulmuş olursunuz. Daha sonrasında ise mailinize eklemesini yaparak tüm maillerinizde imza örneklerinizi kullanabilirsiniz istediğiniz gibi.

İmza Örnekleri,Mail İmza Örnekleri Güncel *2021

Güzel İmza Örnekleri

İmza örnekleri oluşturduktan sonra imza örneklerimizin etkili olduğundan emin olmanın diğer bir temel adımı, seçtiğiniz e-posta şablonlarından tüm iletişim ayrıntılarını kaldırmaktır. Bu, özellikle kendi imza şablonlarınızı tasarlıyorsanız geçerlidir. Bazı e-posta hizmet sağlayıcıları, iletişim bilgilerini imza şablonlarına ekler, bu da herhangi bir iletişim bilgisini yapışkan olmadan ekleyebilecekleri anlamına gelir. Ne yazık ki, diğer sağlayıcılar iletişim bilgilerini hiç içermemektedir, bu nedenle bu sorunları önlemek için bu ayrıntıları kendiniz sağlamanız gerekir. İletişim bilgileri her zaman mesajın gövdesine yerleştirilmelidir, çünkü bu, birisi e-postanızı her açtığında imzanızın açıkça görüntülenmesini sağlar.

Mail İmza Örnekleri

İmza örnekleri oluştururken hatırlatmak isterim, e-posta imzalarını ücretsiz olarak alabileceğiniz birkaç farklı yer vardır. Bu yerlerden biri şablon web sitesidir. Bu web sitelerinin çoğu, bir şablon indirmenize ve daha sonra istediğiniz şekilde değiştirmenize izin verir. Kendi imza şablonunuzu oluşturma konusunda yeterince yetenekli değilseniz, bu özellikle kullanışlı olabilir. Tasarım konusunda yetenekli olmasanız bile, e-posta imzalarınızın görünümünü önemli ölçüde iyileştirebileceğinden, bu web sitelerinden birini değiştirmeye değer.

Ücretsiz İmza Örnekleri

İmza örnekleri arıyorsanız sizin için bulduğumuz ücretsiz imza örnekleri alabileceğiniz üçüncü bir yer var, çevrimiçi olmak ve bir dizi ücretsiz şablon indirmektir. Ancak, bunların çoğunun iş e-posta imzalarınız için uygun olmayacağını unutmayın. Örneğin, bir pizza salonuysanız, muhtemelen iletişim bilgileriniz olarak bir çizgi film pizza salonunu kullanmak istemezsiniz. Ancak, bir emlakçı olsaydınız, o zaman bir emlak listeleme şablonu kullanmak mantıklı olurdu. İş e-posta imzalarınızın profesyonel görünmesi gerekir ve bu, rahatsız edici herhangi bir şey kullanmaktan kaçınmanız gerektiği anlamına gelir.

İmza Örnekleri İsme Göre

İmza örnekleri araştırıyorsanız ve isminize göre imza istiyorsanız, HTML konusunda yeterince yetenekli değilseniz, çevrimiçi olarak ücretsiz e-posta imza şablonları aramayı da düşünebilirsiniz, böylece ilerledikçe değişiklikler yapabilirsiniz. Bu örnekler genellikle, bu araçlar kullanılarak kolayca değiştirilebilen temel metin ve HTML biçimlendirmesini içerir. Ancak, çok kullanışlı olsalar da, gerçek imzanızı hiçbir şekilde yansıtmazlar.

İmza Örnekleri,Mail İmza Örnekleri Güncel *2021

E-imza Örnekleri

İmza örnekleri buldunuz ve internet üzerinde kullanmak istiyorsunuz. İmzanıza hangi sosyal medya bağlantılarını eklediğiniz konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Bazı sosyal medya sayfaları aslında çerezleri engelleyebilir. Bu nedenle, e-posta imza şablonunuzda bir sosyal medya bağlantısı kullanmak kullanışlı olabilirken, kişilerinizin şirketinizin gizlilik uygulamaları hakkında merak etmesini de sağlayabilir. Başka bir deyişle, sosyal medya simgeleri imza şablonlarına pek uygun değildir. Ayrıca özellikle çekici değiller.

İmza Örnekleri İçin Şablon

İmza örnekleri araştırmasını başarı ile tamamladınız ve son aşamaya geldiniz şimdi ise şablonunuzu seçip sosyal medya simgelerini ekledikten sonra, iletişim bilgilerinize gerçek bir görünüm vermeye hazır olmalısınız. Logonuzla, web sitenizle ve iletişim bilgilerinizle yakından eşleşen renkleri eşleştirmeye çalışın. Ücretsiz e-posta imza oluşturma yazılımı kullanıyorsanız, iletişim bilgilerinizi renklere ve stile göre özelleştirmenin oldukça kolay olduğunu göreceksiniz. Akılda tutulması gereken iyi bir şey, zorlanmış görünmeyen veya sadece görünüşleri için dahil edilmiş gibi renkler kullanmaktır. İmzanızın markanızın doğal bir uzantısı olmasını istiyorsunuz, bu nedenle aynı anda hem profesyonel hem de doğal görünmesini sağlamak önemlidir.

Editör

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu