Saç Önerileri

Protez Saç Fiyatları, Protez Saç Nedir * 2021

Protez Saç Fiyatları, Protez Saç Nedir * 2021

Protez Saç Nedir ?

Kellikten muzdaripseniz ve güveninizi yeniden kazanmak istiyorsanız, protez saç protezi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki çoğu erkek asla kafa derisine tam olarak uyan iyi bir protez saç protezi bulamaz, bu yüzden doğal görünmezler ve genellikle görünüşleri hakkında oldukça bilinçli hissederler. Neyse ki, protez saç tasarımındaki gelişmelerle birlikte, harika görünmek ve görünüşlerinden emin olmak isteyen erkekler için birkaç mükemmel seçenek var. İşte en yaygın protez saç ve saç parçası türlerinden bazıları.

Erkeklerde En Sık Görülen Dökülme

Alopesi Totalis erkeklerde en sık görülen saç dökülmesi türüdür. Bu durum, tipik olarak alnın çevresinde, başın üst kısmında kademeli, ancak aşırı bir saç dökülmesine neden olur. Bunun nedeni hormonal veya genetik bir durum olabilir ve tedavi edilmeden bırakılırsa, zamanla daha da kötüleşir. Sentetik malzemelerden yapılan saç protezleri alopesi Totalis hastaları için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkmıştır.

Protez Saç Hakkında

Doğal insan saçı uzatma gibi görünmek ve hissetmek için yapılan bir protez saç parçası, alopesi yaşadıktan sonra güvenini yeniden kazanmak isteyenler için harika bir çözümdür. Bu peruklar, kendi saçınız gibi görünmesini sağlayan ve hatta doğal bir şekilde şekillendirilebilen yüksek kaliteli sentetik malzemeden yapılmıştır. Popüler saç uzantıları arasında Brezilya perukları, Japon perukları, Avrupa perukları ve Hint saç modelleri bulunur. Bu peruklar canlı ve güçlü görünmeleri için renklendirilebilir ve kimyasal olarak işlenebilir.

Lazer Protez Saç Modeli

Lazer saç restorasyonu, genetik kaynaklı çok az sayıdaki saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılan bir prosedürdür. Saç derisindeki foliküller, kaybedilenin yerini alacak kadar saç üretemedikleri takdirde saç üretimini durduracak şekilde genetik olarak programlanmıştır, ancak bu süreç stres, sert kimyasallar ve hatta hastalık gibi diğer faktörler nedeniyle kesintiye uğrayabilir. Doktor, bir cerrahın yardımıyla kafa derisindeki bir donör bölgeden yedek saç ekebilir ve daha sonra daha fazla saç üretmek için kafa derisini yavaşça uyarabilir. Bu, saç restorasyonuna gitmenin en doğal yoludur ve birçok hasta, cerrahi randevularından, görünümleri hakkında her zamankinden daha iyi hissederek ayrılabilir.

Protez Saç Fiyatları

Protez saç fiyatları kalite kalite değişebilmekte ama ortalama olarak 3000tl-7000 tl arasında değişmektedir. Protez Saç Ektirme işini uzmanında yaptırmak sizin yararınıza olacaktır.

Protez Saç Neden Kullanılır ?

Protez Saç kozmetik amaçlı da kullanılabilir. Erkekler, kadınlar ve çocukların hepsi şu ya da bu tür saç dökülmesi sorunlarından muzdariptir, ancak erkekler bu sorunlardan en iyi şekilde yararlanma eğilimindedir çünkü görünüşleriyle daha fazla gurur duyanlar onlardır. Pek çok erkek, kendilerini daha iyi göstermek için farklı saç modelleri ve saç parçaları dener ve bir şeyin doğru olmadığını anlarlarsa mevcut durumlarından mutsuz olabilirler. Saç protezleri, daha kalıcı bir çözüm bulunana kadar soruna geçici bir çözüm olarak kullanılabilir. Bu, ameliyattan daha az sert bir seçenektir ve uygun bakım ile güzelliğini kaybetmeden yıllarca sürebilir.

Protez Saç Fiyatları, Protez Saç Nedir * 2021

Protez Saç Dökülürmü ?

Elbette protez saç kullanırken başka nedenlerden kaynaklanan saç dökülmesi de bir olasılıktır. Böyle bir örnek, genetik nedeniyle saç dökülmesinin tıbbi terimi olan alopesi’dir. Saç dökülmesinden muzdarip insanlar genellikle saçlarının dökülmeye başladığını fark eder, bu nedenle protez saç sistemine karar vermeden önce kontrol ettirmek en iyisidir. Alopesi çekiyorsanız, bir implantın yardımcı olup olamayacağını öğrenmek için doktorunuzla konuşun.

Editör

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu