Genel Kategori

Perma Saç,Erkek Perma Saç Modelleri *2021

Perma saç arıyorsanız, ister uzun, düz kilitlerinize bir alternatif arıyor olun, ister düz saç stilinize biraz dalga ve bukleler eklemek istiyorsanız, perma saç erkek modelleri tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Erkekler için giderek daha popüler hale gelen bu saç stilleri hızla geri dönüş yapıyor ve bu sefer büyük. Perma modelleri, size son derece şık, kıvırcık sonuçlar sunan, kolayca şekillendirilen saç stilleri için bol miktarda doku ve kişiliğe sahip klasik eski okul perma perdesinin güncellenmiş bir görünümüdür. Sadece birkaç basit adımda, tüm görünümünüzü erkekler için perma saç kesimi ile dönüştürebilirsiniz ve bu, permanın kendisini gerçekten şekillendirmeye nasıl ödünç verebileceğinin sadece bir örneğidir.

Perma Saç

Perma saç modelleri kısa, kıvırcık saçlı çoğu erkek, saçlarının düzensiz bir şekilde düşmesine izin verme eğilimindedir. Saçları düz kesmek ve dalgalandığında kıvırmak yerine, bu tür adamlar saçlarını birkaç farklı perma ayarından geçirir ve dağınık hale geldiğinde düzleştirir. Bu çoğu erkek için iyidir, ancak doğal olarak dalgalı saçlara sahip olmayanlar, perma saç erkek modellerini denediğinde bu yöntemin bukleleri söz konusu olduğunda bir tanım eksikliğine yol açabileceğini görebilir. Bu aynı adamların birçoğunun dağınık ve düz saçlar elde etmek için ıslak saçlarında aynı ayarı kullanacaklarını da belirtmek önemlidir. Bu, erkekler için farklı perma saç stilleri söz konusu olduğunda bile, sonucun harika görünmesini sağlamak için permanın kendi saç tipinizle nasıl çalıştığına dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Perma Saç,Erkek Perma Saç Modelleri *2021

Perma Modelleri

Perma Saç yukarıda bahsedildiği gibi, doğal olarak kıvırcık kilitlere sahip birçok erkek saçlarının sadece bir kısmına izin vermeyi tercih eder. Bu kişiler başlarının arkasına, başlarının yanlarına perma yapmayı veya hatta saçın her bir bölümünü belirli bir açıyla perdahlamayı seçebilirler. Erkek perma saç modelleri için aynı teknik, tüylü kesimler için de kullanılır, ancak bu stili doğal olarak yapanlar, tüylü kesimden biraz daha farklı bir görünüm alma eğiliminde olduğunu göreceklerdir. Sevişme gibi sonuna doğru sivrilmediği için, doğal olarak kıvırcık kilitleri olan birçok erkek patlamalarına izin vermeyi seçer. Bu, daha geleneksel kesime harika bir alternatiftir, bu da saçın tamamen kişinin gözlerinin üzerinden geçmesini gerektirir.

Perma saç modelleri haricinde doğal olarak kıvırcık saçlara sahip olanlar için, sezar kesimi erkekler için popüler bir perma saç kesimidir. Uzunluk olarak sezar kesiği genellikle tacın ortasında başlar ve ense civarında biter. Sezar saç kesiminin adı, kıvırcık saçlı doğan Roma lideri Gius Caesar’dan geldi. Perma nasıl yapılır bir sonraki yazımızda anlatıcağız.

Perma Fiyatları

Perma fiyatları saç yoğunluğa ve kalınlığına göre değişiyor kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye fiyat değişsede genellikle 100-200 tl aralığında bir fiyata sahip perma erkek saç modelleri.

Perma Saç,Erkek Perma Saç Modelleri *2021

Perma Nedir

Perma saç stilleri söz konusu olduğunda kıvırcık saçlar çok bağışlayıcıdır. Bunun nedeni, çalışmasının kolay olması ve  erkek perma saç modellerinin şekillendirilmesi ve bakımı kolay olduğundan, çoğu insan mümkün olan en basit görünümü seçme eğilimindedir. Doğal olarak kıvrık kilitleriniz yoksa, kilitlerinize çeşitli şekillerde izin vermeyi seçebilirsiniz. Çoğu insan, her ikisi de oldukça basit ve özel bir beceri gerektirmeyen düz bir perma veya hatta bir yan perma ile başlar.

Perma Nasıl Yapılır

Perma modelleri konumuzun sonuna doğru gelirken doğal olarak kıvrımlı kilitleriniz varsa, dalgalı dokunuzu renkle daha fazla vurgulamak için temel olarak kullanabilirsiniz. Bol dalgalı dokuya sahip bir doku, bir erkeğin tarzındaki tüm farkı yaratabilir. Buklelerinizi nasıl katmanlandırmayı seçtiğinize bağlı olarak, dokuyu yükseklik, vücut eklemek veya hatta sıkı buklelerin dokusunu yansıtan dağınık bir doku oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bugün piyasada bulunan çeşitli şekillendirme ürünleri ile, bir servet harcamadan hem dokulu hem de vurgulanmış ten renkleri yaratabilirsiniz.

Editör

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu