Cilt Önerileri

Makyaj Trendi, Sonbahar Makyaj Trendi *2021

Makyaj Trendi modelleri her yıl değişmekte önümüzde ki yıl makyaj trendleri, şüphesiz önümüzdeki Yeni Yıl ile galip gelecektir. Bu yazıyı Aralık ayı sonlarında yazdığım için önümüzdeki yılın makyaj trendi açık mavi bir palet. Önümüzdeki yılın renk şeması değiştikçe büyümeye ve genişlemeye devam edecek. Önümüzdeki on yıla geçerken, aralarından seçim yapabileceğimiz birçok yeni kaplama ve renk göreceğimizi tahmin ediyorum. Gölgelerden çıkıp spot ışığına doğru hareket eden bazı renklere bir göz atalım:

Makyaj Trendi

Makyaj Trendi yeni yılda Kırmızıların ve sıcak kareli ılık renklerin daha çok ana akım makyaj trendi durumuna girdiğini göreceğiz. Sıcak kırmızılar daha soğuk maviler, morlar, menekşeler ve morlardır. Bu renklerden birkaçı çok seksi olabilirken, diğerleri paletlerinde biraz seks çekiciliği arayanlar için ayrılmalıdır. Örneğin, erikin sıcak ruj rengi pırıltılı topaz veya safir ile eşleştirildiğinde seksi hale gelir. Koyu bir eriği açık safir veya pırlanta ile eşleştirirseniz çok zarif ve güzel bir görünüme dönüşebilir. Ancak sonbahar için bu yoğun kırmızılardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Makyaj Trendi, Sonbahar Makyaj Trendi *2021

Yeni Makyaj Trendi

Makyaj Trendi, göz farı ve rujlara parıltılı, ışıltılı ve metalik yüzeyler gibi ışıltılı yüzeylerin girişini göreceğiz. Bu yüzeyler genel görünüme ışıltı ve ihtişam katabilir, ancak yanlış kullanıldığında ufak çapaklanma ve lekelenme tehlikesi de olabilir. Bu makyaj trendi için, kadının uygulamak için fırça veya sünger kullanmasını gerektiren, bu da giymeyi daha güvenli hale getiren birçok bitirme göreceğiz. Bu yüzeylerden bazıları ışıltılı parıltı, ışıltılı metalik ve yumuşak ışıltı içerecek.

Makyaj Modelleri 2021

Makyaj Trendi bu yıl, makyajsız makyaj sanatçısıdır. Bu, herhangi bir göz astarı, göz kalemi veya rimel olmadan makyaj yapan sanatçıları içerir. Sanatçının işinin, sanatçı hazır olana kadar ortaya çıkmayacağından emin olduğunu söyler ve sanatçının makyajı başkasının kendisi için yapması yerine kendisinin çıkarması için gerekli becerilere ve özgüvene sahip olduğunu gösterir.

Makyaj Trendi, Sonbahar Makyaj Trendi *2021

Sonbahar Makyaj Trendi

Makyaj Trendi, sonbahar makyajı trendi için tatil sonrası göz parlatıcılarının tanıtımını göreceğiz. Göz parlatıcıları genellikle Ocak ayı tanıtılır Ocak ayında satışa sunulur. Tipik olarak tatil sonrası görünümü tamamlamak için birkaç farklı ruj tonuyla birlikte sunulurlar. Ancak bu yıl, Ocak ayında hiçbir yerde sunulmayacak çok benzersiz bir tatil sonrası göz parlatıcısı görüyoruz. Bunun yerine, Ocak tatil sonrası paleti yalnızca bir renk, soluk pembe veya soluk mavi gibi nötr bir renk ve aşağıdakileri içeren beş renkten oluşan bir palet içerecektir; altın, fuşya, deniz mavisi ve mocha.

Göz Makyaj Trendi

bu yıl göz makyaj trendi için cesur ve yeni bir renk arıyorsanız, en sevdiğiniz ünlülerin ne giydiğine dikkat etmeniz önemlidir. Bu renk trendlerini, bu sonbaharda kendiniz için yeni ve heyecan verici bir şey yaratmak için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabilirsiniz. Hala fikirlere takıldıysanız, çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz muhteşem tatil sonrası makyaj topluluklarından bazılarına neden göz atmıyorsunuz? Gerçekten bir açıklama yapan çarpıcı süslemelerle eşleştirilmiş güzel nötr tonlara sahiptirler. Ayrıca, çevrimiçi alışveriş hızlı ve kolaydır ve maliyet, yerel bir mağazada ödeyeceğinizden çok daha düşüktür.

Baha fotoğrafı

Baha

Gelişen moda trendlerini baz alarak en güncel saç önerilerini paylaşan bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu